Ostali sportovi

21.02.2016 u 00:33
VIDEO meča: Adnan Ćatić prvak svijeta
Bravo zmaju
Njemački bokser bh. porijekla Adnan Ćatić (Felix Sturm) večeras u Oberhausenu protiv Fjodora Čudinova želi peti put postati svjetski prvak u boksu (WBA pojas).
21.02.2016 u 00:13
Ćatić: Mala smo, ali hrabra zemlja
NAŠ PRVAK
Njemački bokser bh. porijekla Adnan Ćatić večeras je po peti put u svojoj karijeri osvojio naslov WBA prvaka u supersrednjoj kategoriji.
20.02.2016 u 23:51
Adnan Ćatić po peti put prvak svijeta
Bravo majstore: Adnan Ćatić ponovo prvak svijeta
Peti put u svojoj karijeri Adnan Ćatić (Felix Sturm) osvojio je titulu prvaka svijeta po WBA verziji u srednjoj kategoriji. Ćatić (37) je u König-Pilsener areni u Oberhausenu pred 12 hiljada gledatelja u vrlo teškom i sjajnom meču nakon odluke sudija savladao Rusa Fedora Čudinova (28) i osvetio mu se za poraz u maju prošle godine, te se ponovo popeo na svjetski tron. Njemački bokser bh. porijekla Adnan Ćatić uspio je da peti put osvoji naslov WBA prvaka u supersrednjoj kategoriji. On je večer
02.12.2015 u 08:58
Trener Tysona Furyja dogovorio uzvratni meč s Kličkom u maju
Boksat će se na Wembleyju
Trener Tysona Furyja, britanskog boksača koji je u subotu okončao 11 godina vladavine Ukrajinca Vladimira Klička u teškoj kategoriji, dogovorio je uzvratni meč za mjesec svibanj iduće godine.
25.08.2015 u 17:07
Komentator sa RTS-a: Svim srcem ću navijati za Amela
Bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka osvojio je bronzanu medalju na 800 metara na Svjetskom prvenstvu u Pekingu.
25.08.2015 u 09:54
Amel Tuka trči za medalju na 800 metara
Amel Tuka
On je rezultatima u kvalifikacijama i polufinalu dokazao da je trenutno jedan od najvećih favorita. U Peking je došao s najboljim vremenom sezone, a danas ima priliku da se zlatnim slovima upiše u istoriju bosanskohercegovačke atletike.
23.08.2015 u 15:08
Amel Tuka u finalu Svjetskog prvenstva s najboljim polufinalnim vremenom!
Amel Tuka u finalu Svjetskog prvenstva
Čovjek s najboljim vremenom u ovoj sezoni potvrdio je svoj primat na 800 metara, a njegovo pobjedničko vrijeme bilo je najbolje od sve tri polufinalne grupe.
02.04.2015 u 11:11
Haris Bešić - KK Gazija Mostar, osvojio srebro u Splitu, dobio poziv za Europski kup
Karate
U nedjelju je u Splitu održan Kup Jadrana, najstarije karate takmičenje u Hrvatskoj i jedan od najstarijih u Europi na kojem je ove godine nastupilo nešto više od 1000 takmičara iz Srbije, Crne Gore, BiH i Hrvatske.
19.03.2015 u 07:46
Sin slavnog Michaela Schumachera također doživio nesreću, izletio sa staze sa 160 na sat
NEMA KRAJA ŠOKOVIMA
Mick Schumacher, sin slavnog vozača Formule 1 Michaela Schumachera, početkom tjedna je doživio nesreću na testiranju svog novog bolida
15.03.2015 u 17:11
Sport
Dževad BH Machine Poturak i Tomislav Spahović dvojica naših vrhunskih boraca u noći sa petka na subotu obradovali su domaće navijače na Final Fight Championchipu 7 (FFC 7) koji je održan u Sarajevu.
16.08.2014 u 20:57
Amel Tuka: Bio je to najsretniji dan u mom životu
Atletika
Amel Tuka, bosanskohercegovački atletičar, koji je sinoć ostvario historijski rezultat u finalnoj utrci na 800 metara na Evropskom prvenstvu u Cirihu, kada je osvojio šesto mjesto i oborio bh. rekord, za Anadolu Agency (AA) je izjavio da mu je ovo jedan od najsretnijih dana u životu, dodavši kako je sretan što je ovim rezultatom obradovao i narod u svojoj domovini.
16.08.2014 u 20:54
Amel Tuka šesti u historijskom nastupu u finalu Evropskog prvenstva u Cirihu
Vekiki uspjeh
Bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka večeras je u finalu Evropskog prvenstva u Cirihu u utrci na 800 metara osvojio šesto mjesto, javlja Anadolu Agency (AA).
16.08.2014 u 20:39
Sjajno večer u Zenici
Sjajnu K1 večer najbolji bosanskohercegovački borci poklonili su večeras zeničkoj publici. Arena je bila lijepo popunjena, ljubitelji adrenalina i dobrih udaraca došli su u najljepšu bh. dvoranu, a ono što su vidjeli u ringu, s pravom se može ocijeniti spektakularnim.
08.08.2014 u 15:43
Sanjin Pehlivanović prvak Evrope!
HISTORIJSKI USPJEH
Sanjin Pehlivanović je prvak evrope u bilijaru u disciplini 9-ball za uzrast do 17 godina.
06.08.2014 u 13:14
Bh. predstavnik u bilijaru među osam najboljih u Evropi
DANAS HISTORIJSKI MEČ
Mladi Sanjin Pehlivanović danas od 17 sati igra historijski meč za medalju na Evropskom juniorskom prvenstvu u bilijaru, koje se održava u Portorožu. Ovo je bez ikakve sumnje veliki uspjeh bh. sporta, a pogotovo veliko iskustvo za Pehlivanovića, člana bilijar kluba Predator, kojem se predviđa sjajna karijera.