Roma savladala Genou, Džeko asistirao za pobjednički gol
3.5.2016. u 11:55 | Komentari: 2
ITALIJANSKA SERIJA A

U okviru 36. kola talijanske Serije A duel između Genoe i Rome pripao je gostujućem timu, a rezultat je bio 2:3.

Gosti su već u šestoj minuti golom Salaha poveli s 0:1. Sedam minuta kasnije Genoa se vratila u život, kada Tachtsidis pogađa za 1:1.

U drugom poluvremenu dolazi do potpunog preokreta, a pogodak za 2:1 u 65. minuti postigao je Pavoletti. Međutim, Totti je u 77. minuti izjednačuje na 2:2.

Edin Džeko, koji je u igru ušao u 66. minuti, u 87. minuti je asistirao za El Shaarawya koji je postigao gol za trijumf Rimljana.

Večerašnjom pobjedom, Vučica je ostala u utrci za drugo mjesto.

Ervin Zukanović na teren je ušao tri minute prije kraja, dok Miralem Pjanić zbog žutih kartona nije konkurisao za meč.