Rukometaši BiH u Vitezu savladali Latviju za prvo mjesto u grupi
3.1.2014. u 13:06 | Komentari: 1
SPORT

Bh. rukometaši su imali rezultatsku prednost većim dijelom utakmice, ali su u završnici popustili, pa su se gosti iz Latvije primakli samo na gol zaostatka minutu prije kraja susreta (27:26).
Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine ostvarila je večeras veliku pobjedu nad selekcijom Latvije u Vitezu. Rukometni Zmajevi slavili su pobjedu rezultatom 27:26 u okviru trećeg kola kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo.

Ipak, u izuzetno napetoj završnici, najbolji bh rukometaši su uspjeli doći do pobjede.

Izabranici selektora Dragana Markovića nakon ove pobjede imaju šest bodova, dok je na drugom mjestu Latvija, koja je ostala na četiri.